MakeUp Bootstrap (7.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: None
gl: Ningún

en: Default
gl: Predeterminado

en: Menu
gl: Menú

en: Display links
gl: Amosar ligazóns

en: Original image
gl: Imaxe orixinal

en: Interval
gl: Intervalo

en: Ordered list
gl: Lista ordenada

en: Unordered list
gl: Lista non ordenada

en: About
gl: Información

en: Show links
gl: Amosar ligazóns

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: None (original image)
gl: Ningún (imaxe orixinal)

en: Image style: @style
gl: Estilo de imaxe: @style

en: View mode
gl: Modo de vista

en: Wrapper class
gl: Clase do envoltorio
