MakeUp Bootstrap (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: None
he: ללא

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Menu
he: תפריט

en: Display links
he: הצג קישורים

en: Original image
he: התמונה המקורית

en: Interval
he: מרווח

en: Ordered list
he: רשימה מסודרת

en: Unordered list
he: רשימה לא מסודרת

en: About
he: אודות

en: Show links
he: הצג קישורים

en: Image style
he: סגנון תמונה

en: Image style: @style
he: סגנון תמונה: @style

en: View mode
he: מצב תצוגה

en: Rendered as @mode
he: רונדר כ@mode
