MakeUp Bootstrap (7.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: None
hr: Nema

en: Default
hr: Zadano

en: Menu
hr: Izbornik

en: Original image
hr: Izvorna slika

en: About
hr: Opis

en: Image style
hr: Stil slike

en: None (original image)
hr: Ništa (izvorna slika)

en: Image style: @style
hr: Stil slike: @style
