MakeUp Bootstrap (7.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: None
hy: Ոչ մի

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Original image
hy: Օրիգինալ նկար

en: Show links
hy: Ցուցադրել հղումները

en: None (original image)
hy: Չկա (օրիգինալ նկար)

en: Image style: @style
hy: Նկարի ոճ: @style

en: View mode
hy: Դիտման ռեժիմ
