MakeUp Bootstrap (7.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: None
is: Engin

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Menu
is: Valmynd

en: Display links
is: Birta hlekki

en: Original image
is: Upprunaleg mynd

en: Ordered list
is: Raðaður listi

en: Unordered list
is: Óraðaður listi

en: About
is: Um
