MakeUp Bootstrap (7.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: None
jv: Nihil

en: Default
jv: Gawan

en: Display links
jv: Tudhuhna pranala

en: Original image
jv: Gambar asli

en: About
jv: Ngenani

en: Image style
jv: Gagrag gambar

en: None (original image)
jv: Nihil (gambar asli)

en: Image style: @style
jv: Gayané gambar: @style
