MakeUp Bootstrap (7.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: None
ku: هیچ

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Menu
ku: پێڕست

en: Original image
ku: وێنەی ڕاستەقینە

en: About
ku: دەربارە

en: Image style
ku: شێوازی وێنە

en: Image style: @style
ku: شێوازی وێنە:‌ @style
