MakeUp Bootstrap (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: None
lt: Joks

en: Default
lt: Numatytasis

en: Menu
lt: Meniu

en: Display links
lt: Rodyti nuorodas

en: Original image
lt: Originalus paveikslėlis

en: Interval
lt: Intervalas

en: About
lt: Apie

en: Show links
lt: Rodyti nuorodas

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)

en: Image style: @style
lt: Paveikslėlio stilius: @style

en: View mode
lt: Peržiūros būsena
