MakeUp Bootstrap (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: None
lv: Nav

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Original image
lv: Oriģinālais attēls

en: Interval
lv: Intervāls

en: Ordered list
lv: Sakārtots saraksts

en: Unordered list
lv: Nesakārtots saraksts

en: About
lv: Par

en: Show links
lv: Rādīt saites

en: Image style
lv: Attēla stils

en: None (original image)
lv: Nekas (oriģinālais attēls)

en: Image style: @style
lv: Attēla stils: @style

en: View mode
lv: Skata režīms
