MakeUp Bootstrap (7.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: None
nl: Geen

en: Default
nl: Standaard

en: Display links
nl: Links tonen

en: Original image
nl: Originele afbeelding

en: Ordered list
nl: Geordende lijst

en: Unordered list
nl: Ongeordende lijst

en: About
nl: Over

en: Show titles
nl: Titels tonen

en: Show links
nl: Links weergeven

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: None (original image)
nl: Geen (originele afbeelding)

en: Image style: @style
nl: Afbeeldingsstijl: @style

en: View mode
nl: Weergavemodus

en: Wrapper class
nl: Wrapper-klasse

en: Rendered as @mode
nl: Weergegeven als @mode

en: Do not display links
nl: Geen links weergeven

en: Show indicators
nl: Toon indicatoren
