MakeUp Bootstrap (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: None
pl: Brak

en: Default
pl: Domyślny

en: Display links
pl: Wyświetlaj odnośniki

en: Original image
pl: Oryginalny obrazek

en: Interval
pl: Interwał

en: Ordered list
pl: Uporządkowana lista

en: Unordered list
pl: Nieuporządkowana lista

en: About
pl: O stronie

en: Show links
pl: Wyświetl odnośniki

en: Image style
pl: Styl obrazka

en: None (original image)
pl: Brak (oryginalny obraz)

en: Image style: @style
pl: Styl obrazków: @style

en: View mode
pl: Tryb widoku

en: Wrapper class
pl: Klasa elementu nadrzędnego

en: Rendered as @mode
pl: Wygenerowano jako @mode

en: Do not display links
pl: Nie wyświetlaj odnośników
