MakeUp Bootstrap (7.x-1.0-beta1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: None
ps: هېڅ يو

en: Default
ps: تلواله

en: Menu
ps: غورنۍ

en: About
ps: په اړه

en: Show links
ps: تړوني ښوول
