MakeUp Bootstrap (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: None
sk: Žiadne

en: Default
sk: Predvolené

en: Display links
sk: Zobraziť linky

en: Original image
sk: Originálny obrázok

en: Ordered list
sk: Usporiadaný zoznam

en: Unordered list
sk: Neusporiadaný zoznam

en: About
sk: Informácie o

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: None (original image)
sk: Žiadny (pôvodný obrázok)

en: Image style: @style
sk: Štýl obrázka: @style

en: View mode
sk: Režim zobrazenia

en: Rendered as @mode
sk: Zobrazené ako @mode
