MakeUp Bootstrap (7.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: None
sl: Brez

en: Default
sl: Privzeto

en: Menu
sl: Meni

en: Original image
sl: Prvotna slika

en: About
sl: O modulu
