MakeUp Bootstrap (7.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Menu
te: మెనూ

en: About
te: గురించి

en: Show links
te: లంకెలను చూపించు

en: View mode
te: వీక్షణ పద్ధతి
