MakeUp Bootstrap (7.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: None
th: ไม่มี

en: Menu
th: เมนู

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Image style
th: ลักษณะของรูป

en: View mode
th: โหมดของวิว
