MakeUp Bootstrap (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: None
uk: Немає

en: Default
uk: Базово

en: Menu
uk: Меню

en: Display links
uk: Відображати посилання

en: Original image
uk: Оригінальне зображення

en: Interval
uk: Проміжок

en: Ordered list
uk: Нумерований список

en: Unordered list
uk: Ненумерований список

en: About
uk: Про модуль

en: Show titles
uk: Показувати заголовки

en: Show links
uk: Показати посилання

en: Image style
uk: Стиль зображення

en: None (original image)
uk: Немає (оригінальне зображення)

en: Image style: @style
uk: Стиль зображення: @style

en: View mode
uk: Режим перегляду

en: Wrapper class
uk: Клас обгортки

en: Rendered as @mode
uk: Візуалізовано в режимі @mode

en: Do not display links
uk: Не відображати посилання
