MakeUp Bootstrap (7.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: None
vi: Không có

en: Default
vi: Mặc định

en: Display links
vi: Liên kết hiển thị

en: Original image
vi: Hình ảnh gốc

en: Ordered list
vi: Danh sách có thứ tự

en: Unordered list
vi: Danh sách không thứ tự

en: About
vi: Giới thiệu

en: Image style
vi: Kiểu dáng ảnh

en: None (original image)
vi: Không (ảnh gốc)

en: Image style: @style
vi: Kiểu dáng ảnh: @style

en: View mode
vi: Chế độ hiển thị
