MakeUp EntityReference Bean (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Display links
hu: Hivatkozások megjelenítése

en: About
hu: Leírás

en: Show links
hu: Hivatkozások megjelenítése

en: View mode
hu: Nézetmód

en: Display the referenced entities rendered by entity_view().
hu: Az entity_view() függvény által létrehozott entitások megjelenítése.

en: Rendered as @mode
hu: Leképzés, mint @mode

en: Do not display links
hu: Ne jelenítsen meg hivatkozásokat
