MakeUp EntityReference Bean (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Default
pl: Domyślny

en: Display links
pl: Wyświetlaj odnośniki

en: About
pl: O stronie

en: Show links
pl: Wyświetl odnośniki

en: View mode
pl: Tryb widoku

en: Display the referenced entities rendered by entity_view().
pl: Wyświetl wskazywane encje wyrenderowane przez entity_view().

en: Rendered as @mode
pl: Wygenerowano jako @mode

en: Do not display links
pl: Nie wyświetlaj odnośników
