MakeUp EntityReference Bean (7.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Default
sv: Förvald

en: Display links
sv: Visa länkar

en: About
sv: Om

en: Show links
sv: Visa länkar

en: View mode
sv: Visningsläge

en: Display the referenced entities rendered by entity_view().
sv: Visa de refererade objekten som genererats av entity_view().

en: Rendered as @mode
sv: Genererad som @mode

en: Do not display links
sv: Visa inte länkar
