MakeUp EntityReference Bean (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Display links
el: Εμφάνιση συνδέσμων

en: About
el: Περί

en: Show links
el: Προβολή συνδέσμων

en: View mode
el: Τρόπος προβολής

en: Display the referenced entities rendered by entity_view().
el: Εμφάνιση των αναφερόμενων οντοτήτων που απεικονίζονται από την entity_view().

en: Rendered as @mode
el: Απεικονίζεται ως @mode
