MakeUp EntityReference Bean (7.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Default
gl: Predeterminado

en: Display links
gl: Amosar ligazóns

en: About
gl: Información

en: Show links
gl: Amosar ligazóns

en: View mode
gl: Modo de vista
