MakeUp EntityReference Bean (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Display links
he: הצג קישורים

en: About
he: אודות

en: Show links
he: הצג קישורים

en: View mode
he: מצב תצוגה

en: Rendered as @mode
he: רונדר כ@mode
