MakeUp EntityReference Bean (7.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Default
id: Bawaan

en: Display links
id: Tampilkan tautan

en: About
id: Tentang

en: Show links
id: Tampilkan tautan

en: View mode
id: Modus tampilan

en: Display the referenced entities rendered by entity_view().
id: Tampilkan referensi entitas yang telah diberikan oleh entity_view().

en: Rendered as @mode
id: Ditampilkan sebagai @mode
