MakeUp EntityReference Bean (7.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Default
it: Predefinito

en: Display links
it: Link della visualizzazione

en: About
it: Informazioni

en: Show links
it: Mostra collegamenti

en: View mode
it: Modo di visualizzazione

en: Display the referenced entities rendered by entity_view().
it: Visualizza le entità messe in relazione tramite entity_view().

en: Rendered as @mode
it: Visualizzato come @mode
