MakeUp EntityReference Bean (7.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Default
ja: デフォルト

en: Display links
ja: リンクを表示

en: About
ja: アバウト

en: Show links
ja: リンクを表示

en: View mode
ja: ビュー・モード

en: Display the referenced entities rendered by entity_view().
ja: entity_view() によって描画されている参照先エンティティを表示します。

en: Rendered as @mode
ja: @mode として描画されています

en: Do not display links
ja: リンクを非表示
