MakeUp EntityReference Bean (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Default
ro: Implicit

en: Display links
ro: Afişează legăturile

en: About
ro: Despre

en: Show links
ro: Arată legăturile

en: View mode
ro: Mod de vizualizare

en: Display the referenced entities rendered by entity_view().
ro: Afișați entitățile referință randate de entity_view().

en: Rendered as @mode
ro: Randat ca @mode
