MakeUp EntityReference Bean (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Default
sk: Predvolené

en: Display links
sk: Zobraziť linky

en: About
sk: Informácie o

en: View mode
sk: Režim zobrazenia

en: Display the referenced entities rendered by entity_view().
sk: Zobraziť odkazované entity zobrazené funkciou entity_view().

en: Rendered as @mode
sk: Zobrazené ako @mode
