Malinis (Responsive Theme) (7.x-2.0-beta1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Help
az: Dəstək

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Page top
az: Səhifənin yuxarısı

en: Page bottom
az: Səhifənin aşağısı
