Malinis (Responsive Theme) (7.x-2.0-beta1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Help
lt: Pagalba

en: Footer
lt: Poraštė

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: Highlighted
lt: Paryškintas
