Malinis (Responsive Theme) (7.x-2.0-beta1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Footer
nl: Voet

en: Main Content
nl: Hoofdinhoud

en: Page top
nl: Bovenkant pagina

en: Page bottom
nl: Onderkant pagina

en: Sidebar First
nl: Eerste zijbalk

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Site logo
nl: Sitelogo

en: Sidebar Second
nl: Tweede zijbalk
