Malinis (Responsive Theme) (7.x-2.0-beta3) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Help
fr: Aide

en: Footer
fr: Pied de page

en: Main Content
fr: Contenu principal

en: Page top
fr: Haut de page

en: Page bottom
fr: Bas de page

en: Sidebar First
fr: Première barre latérale

en: Highlighted
fr: Mis en évidence

en: Site logo
fr: Logo du site

en: Sidebar Second
fr: Seconde barre latérale

en: Top Bar
fr: Barre de haut de page
