Malinis (Responsive Theme) (7.x-2.0-beta3) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Help
lv: Palīdzība

en: Footer
lv: Kājene

en: Page top
lv: Lapas augša

en: Page bottom
lv: Lapas apakšpuse

en: Highlighted
lv: Izgaismots

en: Site logo
lv: Vietnes logo
