Malinis (Responsive Theme) (7.x-2.0-beta3) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Help
uk: Довідка

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Navigation Bar
uk: Панель навігації

en: Main Content
uk: Основний вміст

en: Page top
uk: Верх сторінки

en: Page bottom
uk: Низ сторінки

en: Sidebar First
uk: Перша бічна панель

en: Billboard
uk: Афіша

en: Highlighted
uk: Виділено

en: Site logo
uk: Логотип сайту

en: Sidebar Second
uk: Друга бічна панель

en: Top Bar
uk: Верхня панель
