Malinis (Responsive Theme) (7.x-2.0-beta4) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Help
cs: Nápověda

en: Footer
cs: Patička

en: Page bottom
cs: Dolní část stránky

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno

en: Site logo
cs: Logo webu
