Malinis (Responsive Theme) (7.x-2.0-beta4) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Help
he: עזרה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Page top
he: ראש הדף

en: Page bottom
he: תחתית הדף

en: Highlighted
he: מובלט

en: Site logo
he: לוגו

en: Top Bar
he: סרגל עליון
