Malinis (Responsive Theme) (7.x-2.0-beta4) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Help
it: Aiuto

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Page top
it: Inizio pagina

en: Page bottom
it: Fondo pagina

en: Highlighted
it: Evidenziato

en: Site logo
it: Logo del sito
