Malinis (Responsive Theme) (7.x-2.0-beta4) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Help
sk: Pomoc

en: Footer
sk: Päta

en: Main Content
sk: Hlavný obsah

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: Site logo
sk: Logo webu
