Malinis (Responsive Theme) (7.x-2.0-beta5) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Help
hi: मदद

en: Footer
hi: पादलेख

en: Page top
hi: पृष्ठ का शीर्ष

en: Page bottom
hi: पृष्ठ के नीचे

en: Highlighted
hi: चिन्हांकित किया गया
