Malinis (Responsive Theme) (7.x-2.0-beta5) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Help
ku: یارمەتی

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Page top
ku: سەرەوی پەڕە

en: Page bottom
ku: خوارەوەی پەڕە
