Malinis (Responsive Theme) (7.x-2.0-rc1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Help
cy: Cymorth

en: Footer
cy: Troedyn

en: Page top
cy: Brig y dudalen

en: Page bottom
cy: Gwaelod y dudalen
