Malinis (Responsive Theme) (7.x-2.0-rc1) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Help
da: Hjælp

en: Footer
da: Sidefod

en: Main Content
da: Hoved-indhold

en: Page top
da: Sidehovede

en: Page bottom
da: Sidefod

en: Sidebar First
da: Første sidebar

en: Highlighted
da: Fremhævet

en: Sidebar Second
da: Anden sidebar
