Malinis (Responsive Theme) (7.x-2.0-rc1) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Help
fi: Ohje

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Page top
fi: Sivun yläreunaan

en: Page bottom
fi: Sivun alareuna

en: Sidebar First
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: Highlighted
fi: Korostettu

en: Site logo
fi: Sivuston logo

en: Sidebar Second
fi: Toinen sivupalkki
