Malinis (Responsive Theme) (7.x-2.0-rc1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Help
gl: Axuda

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Navigation Bar
gl: Barra de Navegación

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: Highlighted
gl: Resaltado
