Malinis (Responsive Theme) (7.x-2.0-rc1) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Help
oc: Ajuda

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Page top
oc: Naut de la pagina

en: Page bottom
oc: Bas de la pagina

en: Sidebar First
oc: Primièra barra laterala

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia

en: Site logo
oc: Logo del site
