Malinis (Responsive Theme) (7.x-2.0-beta3) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Help
ar: مساعدة

en: Footer
ar: التذييل

en: Page top
ar: أعلى الصفحة

en: Page bottom
ar: أسفل الصفحة

en: Highlighted
ar: مبرز

en: Site logo
ar: شعار الموقع
