Malinis (Responsive Theme) (7.x-2.0-rc1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Help
ca: Ajuda

en: Footer
ca: Peu

en: Page top
ca: Part superior de la pàgina

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Site logo
ca: Logotip del lloc

en: Top Bar
ca: Barra superior
