Malinis (Responsive Theme) (7.x-2.0-beta4) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Help
el: Βοήθεια

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Page top
el: Κορυφή σελίδας

en: Page bottom
el: Βάση σελίδας

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων

en: Site logo
el: Λογότυπο ιστοτόπου
