Malinis (Responsive Theme) (7.x-2.0-beta5) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Home
pt: Início

en: Help
pt: Ajuda

en: Footer
pt: Rodapé

en: Main Content
pt: Conteúdo Principal

en: Page top
pt: Topo da página

en: Page bottom
pt: Fim da página

en: Sidebar First
pt: Barra Lateral Esquerda

en: Highlighted
pt: Destacado

en: Site logo
pt: Logo do site

en: Sidebar Second
pt: Barra Lateral Direita

en: Top Bar
pt: Topo de
